На Закарпатті стартує "Зимова Студреспубліка-2009"

18-22 лютого 2009 року, спорткомплекс «Тисовець» (Закарпатська обл.).

На Закарпатті стартує "Зимова Студреспубліка-2009"

ВМГО «Студентська республіка», Народно-демократична ліга молоді, Український фонд миру (голова правління - Людмила Супрун) за підтримки Регіонального представництва фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі оголошують конкурс на участь у пілотному проекті «Зимова Студреспубліка-2009» за тематикою: «Шлях від успішного лідера молодіжного середовища до ефективної особистості у житті».

Цільова аудиторія: учасники Студреспубліки будь-якого року, молоді й активні українці.

Програма проекту передбачає проведення активного оргдіяльнісного семінару (гри) протягом 4-х діб за участю близько 100 осіб.

Особливості! В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту "повного занурення", що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника.

Організаційний внесок за участь кожного учасника - 350 грн. (при відправленні анкети до 25 січня 2008 року) та 400 грн. – при відправленні анкети до 5 лютого 2008 року) має бути перерахований на р/р 2600930201705 у Голосіївському відділенні №5398 Ощадбанку, МФО 320304, ЄДРПОУ 34423426. (Одержувач: ВМГО «Студентська республіка». Призначення платежу – "у якості безповоротної фінансової допомоги на здійснення статутної діяльності").

Для учасників будь-якого із фіналів Студреспубліки надається знижка у розмірі до 20% від вартості участі.

В оплату входить:
• проживання;
• 3-разове харчування;
• робочі роздаткові матеріали;
• дозвіл фотографувати та записувати на аудіо- та відео.

Додатково оплачується:
• проїзд до місця проведення.

Учасники за власний рахунок також можуть ще залишитися на додаткові дні після проведення "Зимової Студреспубліки" та відпочити на території комплексу (є гори зі снігом, підйомники, прокат лиж, сауна, бар). Про це додатково треба повідомити організаторів.

Адреси для надсилання заповнених анкет:
е-mail: studrespublika@bk.ru

Поштова адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 107, к. 29, ВМГО "Студентська республіка", факс: (044) 522-82-98.

Термін подачі анкет-заявок: до 5 лютого 2009 року.

До 08 лютого 2009 року будуть розглянуті анкети-заявки та надіслана електронним листом відповідь щодо можливості участі у проекті. У випадку позитивної відповіді буде надана інформація щодо того, як дістатися до місця проведення та про терміни перерахування коштів. Для відібраних учасників є можливість звернення від імені Міносвіти до керівництва вишу щодо відрядження на захід за рахунок вишу.

Усім учасникам необхідно обов’язково з собою мати паспорт і студентський квиток (для студентів).

За додатковою інформацією звертатися за тел.:
моб. 8-050-385-23-72, 8-063-26-74-490 – Щерба Олександр.

Молодіжна правда
15 січня 2009р.

Теги:

НОВИНИ: Соціо

12:54
/ 1
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 5
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 10
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 3
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
» Всі новини